Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kluci z Mandrage o Víťovi Starém: Drogy jsou jen důsledek, jeho trable sahají hlouběji

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
PRAVDA
Měli našlápnuto k hvězdné kariéře, ale démoni frontmana kapely Mandrage Víti Starého zničili skvěle nastartovaný hudební projekt... Členové skupiny Mandrage Franta Bořík a Michal Faitl promluvili před svým rozlučkovým koncertem v pražském Foru Karlín. A jejich slova jsou hodně smutná. Mají totiž o svého kamaráda aktuálně strach...

Mandrage měli odehrát poslední šňůru, ale před posledním koncertem dostali od zpěváka Víti Starého zprávu, že mají zrušit celé turné. A o Vítkovi prý kapela od jeho poslední zprávy neslyšela. „Víťa s námi nemluví, takže nevíme. Já jsem si to trochu vzal za své, že ho v tom nemůžu a hlavně nechci nechat. Teď byla spousta práce s koncertem a vlastně jsme na něj byli docela naštvaní. Ale já už nejsem. Teď už mám o něj jenom strach,“ řekl pro idnes.cz Franta Bořík.

Hlubší problémy

Dále druhý kolega z kapely promluvil o Víťových démonech... „Myslím, že to nejsou zdaleka jen drogy. Drogy jsou důsledek a ne příčina problémů. Víťovy trable sahají daleko hlouběji a není to tak jednoduché, jak se tvrdí,“ myslí si baskytarista Michal Faitl.

Aktuálně nikdo z hudebníků neví, zda jsou šance, že by se kapela dala opět dohromady. „Nechci to zazdít tady takhle ze šatny. Ale teď v tuhle chvíli nevěřím tomu, že by se nás pět ještě někdy sešlo a hráli bychom dál jako Mandrage,“ myslí si Franta Bořík s tím, že možná pro Vítka mohli udělat více.

„Nechceme chodit moc do detailů. Na druhou stranu to rozhodně není tak, že bychom ho v tom úplně nechali, dali si ruce za hlavu, čekali, že odjedeme turné a pak bude všechno super. Víťa na tom dělá už hrozně dlouho i s námi. Prostě to asi nestačí, nevím,“ dodal klávesák Mandrage.

Problémy Víta Starého jsou velmi vážné. Mluví se o tom, že pervitin mu změnil myšlení. Navíc se spekuluje o tom, že si látku má píchat do žil. I proto se jeho vizáž rapidně změnila. Jak, na to se podívejte v galerii. Sami ale jistě uznáte, že pokud Víťa nezačne bojovat se svými problémy, bude další v řadě talentů, kteří si sami zničili hvězdnou kariéru.

Související články

Další články