Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kluci v akci po 15 letech: Ondřej Slanina se změnil v bůček a Filip Sajler také nemládne

Kluci v akci po patnácti letech.
Zdroj: Archiv Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
kouzlo času
Po patnácti letech opouští kulinářský kouzelník Filip Sajler (41) divácky oblíbenou show Kluci v akci. S dlouholetým parťákem Ondrou Slaninou (36) oznámili tuhle novinku ve valentýnském díle. Dlouhých patnáct let byli nerozluční parťáci, které si nešlo nezamilovat. Připomeňte si, jak šel s Kluky v akci čas.

Kulinářské duo oblíbené show Kluci v akci se rozpadlo. Filip Sajler se po dlouhých patnácti letech rozhodl úspěšný pořad opustit a rád by se věnoval rodině. S Ondrou Slaninou to oznámili ve valentýnském díle jako správný rozchod dlouhodobě fungujícího páru. Rozchod je to ale přátelský a Filip se bude i nadále v následujících dílech objevovat v roli hosta, se kterými bude Ondřej vařit a péct. Diváci se tedy mohou těšit například na Ondru Korába nebo Josefa Maršálka

Vzpomínky

Kluci v akci toho za patnáct let zažili opravdu mnoho, Filip Sajler prozradil, na co vzpomíná nejraději. "S Ondrou jsme a budeme stále přátelé, to se nijak nemění. Kluci v akci byl od počátku úžasný projekt, vždy to byla radost a těch vzpomínek a zážitků je strašně moc. Asi nejraději vzpomínám na casting, cestování a první díl. Nedávno jsem si ho pouštěl, a to se člověk až lekne, jak ten čas letí, vřele doporučuji. Celý tým tomu odevzdal za ta léta hodně, a i zde cítím, že nebylo snadné se rozhodnout a odejít, ale osobně vnímám, že je to správný čas."

Když v roce 2005 pořad Kluci v akci odvysílal první epizodu, Ondrovi Slaninovi bylo 21 let a Filipu Sajlerovi 26. Oba kuchaři se za tu dobu stihli oženit a jejich rodiny se rozrostly i o další členy. Filip má dcerky Sophii a Stellu, Ondřej má chlapce, který dostal jméno Ondra.

Připomeňte si, jak šel s Kluky v akci čas.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy