Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kluci, puknete závistí! Další fotky Dalibora Jandy, které dokazují, že kondomy XL jsou třeba!

Dalibor Janda je v Česku unikát.
+ Další 2 fotografie

Dlouho se o tom mluvilo, za minulého režimu se to šeptalo z ucha do ucha, po revoluci se to vykládalo na večírcích a eXtra.cz se o tom dokonce nebojí napsat.

Dalibor Janda (61) a jeho „hurikán“ zkrátka není žádná urban legend, jak by se mohl leckdo domnívat, ale holá realita.

Přesvědčit jste se o tom mohli už několikrát. Janda musí neustále čelit různým narážkám na svoje mužství, objevily se i drby, že jde o tříselnou kýlu! Nakonec mu ale stejně ostatní pánové jenom závidí, protože pochopili, že s malým kašpárkem velké divadlo nenadělají.

Zpěvák, kterého v 80. letech musela mít na plakátě každá holka, se objevil na narozeninách Milana Drobného (70), kde se to podivnostmi jen hemžilo. Jakmile se Dalibor posadil, bylo jasno, že tenhle chlap s koncem osmdesátek sex appeal rozhodně neztratil. A vidět by ho měla i švédská zpěvačka Zara Larsson (19), která se nedávno klukům posmívala, že si vymýšlejí, když pro sebe chtějí kondomy XL. I takoví existují, Zaro.

Mohlo by vás zajímat

Další články