Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Kluci mají v hlavě binec! Vondráčková podle Plekance používá děti jako zbraň

Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Rozvodová válka
Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (36) jsou momentálně na nože. Nedokážou se dohodnout na rozvodu a hádají se přes novináře. Plekanec navíc tvrdí, že Vondráčková měla celý rozvod promyšlený do detailu. Děti prý mají v hlavě binec a neví, jak mají s tátou mluvit.

Hokejová hvězda Tomáš Plekanec se momentálně rozvádí s Lucii Vondráčkovou (38), se kterou má dva syny Adama a Matyáše. Rozvod oznámili oba na Facebooku, ale Lucie začala dělat překvapenou Prý o ničem nevěděla. Plekanec ale tvrdí něco jiného.

Právničku měla prý domluvenou dlouho dopředu. "Sama mi to přiznala. Všechno měla dopředu promyšlené, zatímco já neměl právníka ani v Česku a s nadsázkou jsem vzal prvního, kterého jsem potkal. Ještě jsem mu naivně řekl, že se s Luckou určitě rychle dohodneme. Jenže ona najednou přišla s tím, že ať všichni jedeme do Kanady a rozvod dotáhneme tam," řekl Plekanec pro Magazín Dnes.

"Asi nejsem první, kdo tohle zažívá. Že při složitém rozvodu manželka zachází s dětmi, jak si sama usmyslí. Dělo se to i v Kanadě, děje se to i teď. Bohužel na to nejvíc doplácí právě kluci, kteří mají neskutečný binec v hlavě. Je to poznat při každém telefonátu s Matyášem, který se mámy například ptá, co může říct a co ne," pokračuje.

Plekanec vidí jasné důvody proč Vondráčková setrvává v Kanadě.

"Možná v Kanadě neplatí předmanželská smlouva, kterou jsme tady v Česku podepsali. Oba podepsali. Nevím. Pokusil jsem se s Luckou párkrát sejít, ale dopadlo to tak, že si mě nahrávala na telefon,“ dodal Plekanec.

Válka podle něho neskončí ještě pěkně dlouho. Vondráčková chce vysoudit hodně velké peníze a děti používá na Plekance jako bič.

Související články

Další články