Kapela We Came As Romans se se ztrátou opravdu těžce vyrovnává. Smrt zpěváka ohlásila skrze sociální síť. „Dnes hudba přišla o další osobnost s úmrtím Kyla Pavoneho z We Came As Romans. Tato tragédie se udála příliš brzy v jeho životě. Všichni jsme touto zprávou zničeni. Budeme postrádat jeho úsměv, jeho upřímnost, péči a také nevšední hudební talent. Namísto květin vám během následujícího týdne poskytneme informace o možnosti příspěvku na charitu. Rodina a kapela chce tímto také poděkovat všem fanouškům za veškerou lásku a podporu, které se nám během této doby dostává,“ napsali na svůj Twitter.

Proč talentovaný zpěvák zemřel se zatím neví. Do nemocnice byl údajně převezen před týdnem. Kdyby zemřel o rok dříve, spadal by do Klubu 27, který čítá bezpočet muzikantů, co v tomto věku zemřeli. Patří tam třeba Janis Joplin, Amy Winehouse, Jimi Hendrix nebo Jim Morrison.

V osmadvaceti se nedávno rozhodl ukončit svůj život DJ Avicii. Aby se nám tu ještě nezačal rozrůstat Klub 28.

Kapela We Came As Romans měla své příznivce po celém světě včetně České republiky, kde hrála v roce 2012. Pavone se ke kapele přidal v roce 2008. Nejúspěšnější deskou byla Tracing Back Roots.