Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kristina Kloubková přiznala poporodní deprese a psychické problémy. Zachránil mě manžel, odhalila

+ Dalších 6 fotografií

Známá moderátorka TV Nova, Kristina Kloubková, má za sebou několikaletý boj s psychickými problémy. Pravidelně navštěvovala sezení u odborníka, na což dnes už jen ráda vzpomíná. Kristina už totiž péči psychologa nepotřebuje. O svém aktuálním stavu promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz, kde také přiznala možnou příčinu jejího selhání, jak to tenkrát nazvala. 

Kristina Kloubková už několik let spolupracuje s TV Nova, kde na televizních obrazovkách většinou září její široký úsměv. V reálu ale bojovala s psychickými démony, které ji tehdy dohnaly k návštěvě lékaře. Několik let musela užívat antidepresiva a docházet na intenzivní terapie.

Psychické problémy začaly po porodu

Kristina na sobě velmi zapracovala a dnes už cizí pomoc nepotřebuje. "Daří se mi úplně stejně, akorát nepotkávám toho svého lékaře každý týden," podotkla s úsměvem Kristina pro eXtra, která zároveň zavzpomínala na dobu, kdy jí psychika a fyzická síla pomalu slábly. "Já sama jsem to nezpozorovala. Můj partner mě jednou viděl, jak kolabuju i když jsem si to nepřipouštěla a odvezl mě do nemocnice. Když to ale zpětně pozoruju, tak se mi hodně věcí spustilo po porodu," povyprávěla Kloubková.

Moderátorka se dále svěřila s tím, že první známky špatného duševního stavu se dostavily po narození dcery. Kristina porodila krásnou holčičku Jasmínu v roce 2012. "Po porodu přišly strachy, panický ataky, tak bůh ví, jestli to nebyla nějaká poporodní deprese. A to se rozvinulo dál," promluvila oblíbená blondýnka.

Kristina zároveň dodala, že rozhodně nechce nikomu radit, ale aby trochu pomohla ostatním, co si třeba procházejí něčím podobným, tak apeluje na to, aby každý poslouchal své tělo a nebál se o tom mluvit nahlas.

Partner je její velkou oporou

Moderátorka vypadá i ve 46 letech výborně a je na ní vidět, že to nejhorší už překonala. Doma jí dělá radost její partner tanečník Václav Kuneš, který jí v dobách temna hodně pomohl. Jak sama říká, manžel ji zachránil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy