Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Klinická smrt! Podaří se zachránit Českou Miss? Nikol Trojanová volbu královny krásy již odepsala

+ Dalších 19 fotografií
Jak to bude s vyhlášením České Miss 2017? Proběhne vůbec letos? Nikol Trojanová zjistila, že s Českou Miss to vypadá špatně. Před kameru sehnala dívku, která ze soutěže odstoupila. Prý to bylo hodně divné. Miss je soutěž krásy a ne zápolení o přežití.

Nikol Trojanová našla dívku, která z České Miss odstoupila. Dívka nechtěla být jmenována, nechce mít problémy. V rozhovoru s Nikol dívka popsala, proč ze soutěže odešla. Nelíbilo se jí, že missky musely polonahé cestovat metrem. Navíc jim byla zima a na zahřátí dostaly alkohol. „Za takovou cenu se Českou Miss stát nechci,“ říká dívka.

K odstoupení z České Miss se vyjádřila také Mirka Pikolová. „Ten nový koncept? To není nic pro mě,“ uvedla Pikolová. Nelíbilo se jí, že se soutěž krásy mění v nějakou podivnou hru o přežití.

Majitel značky a soutěže Martin Ditmar ale pořád věří, že se finále České Miss podaří odvysílat v nějaké menší televizi. Regionální televize, která na trhu začíná, prý finále bude vysílat.

Podle Nikol Trojanové je ale soutěž v troskách. Potvrzuje to také redaktorka eXtra.cz Ornella Koktová. Ta uvedla, že zakladatel soutěže Miloš Zapletal vůbec nechápe, co se to letos děje.

Dívky odstupují, o soutěž není zájem, veřejnost se směje… Jestli se soutěž povede nějak zachránit, bude to zázrak.

Související články

Další články