Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Klimbajícímu Zemanovi museli na summitu NATO přišoupnout židličku! Pak ho z fotky usekli

Zeman na summitu NATO potřeboval židličku.
+ Dalších 10 fotografií
Na vrcholném summitu NATO dnes v Bruselu zastupuje Česko prezident Miloš Zeman (73). Odletěl tam hned poté, co promluvil před Poslaneckou sněmovnou, kterou dnes žádá o důvěru nová vláda Andreje Babiše (63). Cesta ho zřejmě příšerně zmohla, při společném focení totiž potřeboval židličku, na které dokonce usnul!

Prezident Miloš Zeman se coby velitel českých ozbrojených sil účastní dnešního summitu lídrů NATO v Bruselu. Zatímco představitelé ostatních zemí hýří energií a rozdávají úsměvy, zdá se, že Zeman není úplně ve formě!

Nejenom, že při společném focení nevydržel tak dlouho stát, takže mu museli přišoupnout židličku. Prezident na ní dokonce usnul a ve společnosti světových státníků působil klimbající Zeman přinejmenším úsměvně.

A aby toho nebylo málo, Zeman na většině neformálních fotografiích chybí. Sedl si totiž nešikovně a na snímek se nevešel. Pouze jeho noha je vidět i na oficiálních stránkách NATO.

Po nedávném pálení červených trenýrek na Pražském hradě tak Zeman ušil Česku další z ostudy kabát!

Mohlo by vás zajímat

Další články