Teror je teror, ale pivo je pivo. Vy máte korán, ale my máme pintu pěnivého moku! Jako kdyby všechno toto snímek symbolizoval.

Muž, který prchá před teroristy, ale zároveň hlídá, aby mu neunikla ani kapka lahodného nápoje, se prostě stal symbolem doby. Na snímek upozornil portál Metro.co.uk.

Britský tisk také oslavuje rumunského kuchaře Florina Morariu, který pracuje v pekařství Bread Ahead na Borough Market. Ten jednoho z teroristů udeřil bednou po hlavě. Právě proti lidem, jako je rumunský kuchař, se nedávno obrátil hněv britské veřejnosti. Lidé nechtějí v zemi levnou pracovní sílu z Východní Evropy a symbolem problémů se stal za pár šupů pracující Polák.

Obrovskou odvahu také prokázala žena, která vlastním tělem zablokovala dveře jedné restaurace. Na krátký okamžik tak zdržela teroristy a asi 20 lidí mohlo restauraci opustit zadním vchodem.

Ačkoliv v Londýně je cítit odhodlání, že lidé se nechtějí nechat zastrašit, realita je trochu jiná. Ve skutečnosti se veřejnost bojí, co přinese nový den. Starosta Londýna Sadiq Khan už veřejnosti vzkázal, že přijdou další útoky, že je to jen otázkou času.