Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Klidně si lehni, miláčku, je mi dobře. Záchranář (47) s koronavirem do rána zemřel

Zdroj: reprofoto Facebook
+ Dalších 9 fotografií
koronavirus
Záchranář Diego Bianco (†47) ze severoitalského Bergama se v práci nakazil koronavirem. Jeho poslední slova vhání slzy do očí. "Klidně si běž lehnout, je mi dobře. Neumřu," řekl své manželce Marusce Capoferri. Osud ale nad mužovým optimismem převážil, v noci se jeho stav začal horšit a do rána zápas se smrtící nemocí Covid-19 prohrál.

"Klidně si běž lehnout, miláčku. Je mi dobře, jen se potřebuju před usnutím uvelebit," konejšil Diego Bianco těsně před smrtí svou manželku. "Neboj se, neumřu," uklidňoval ji. Koronavirus byl ale silnější než jeho optimismus...

O smutném případu informoval britský portál mirror.co.uk.

Bianco jezdil se sanitkou v severoitalském Bergamu, zákeřnou nemocí Covid-19 se nakazil v práci. Do poslední chvíle nepřipouštěl, že by mohl boj s koronavirem prohrát. Jenže v noci ze soboty na neděli se jeho stav začal rapidně horšit.

20 minut zoufalství

Muž usnul až okolo půl čtvrté ráno, jeho žena Marusca ho šla za dvě hodiny zkontrolovat. Těsně před šestou už věděla, že je zle. Diega postihly potíže s dýcháním a do toho dostal infarkt. Ženě pomáhala s masáží srdce i sousedka, sanitka dorazila za 20 minut. Bylo však už příliš pozdě, Bianco koronaviru podlehl.

ZPRAVODAJSTVÍ O KORONAVIRU NAJDETE TADY

"Neměl vůbec takové zdravotní problémy, které by naznačily, co se stane. Celý život pomáhal druhým, práci bral jako poslání. Ptala jsem se ho, jestli si myslí, že umře. Jenom se usmál a řekl, že ne," řekla zdrcená manželka hrdiny, který už nemocným pomáhat nemůže.

Kromě ženy po něm zůstal ještě osmiletý syn Alessio.

Související články

Další články