Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

KLID PŘED BOUŘÍ! Vzkaz na Facebooku po vraždě pumpařky je výsměchem

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 34 fotografií
Vražda na pumpě
Ivan H. a David Š. jsou dva muži z Kralup nad Vltavou, které policie podezírá z vraždy osmapadesátileté pumpařky v Nelahozevsi. Redakce eXtra.cz oslovila jejich kamarády. Většina kamarádů se shoduje, že oba mladé muže změnily drogy.

Ivan H. měl podle portálu legal.pecina.cz, který slouží jako neoficiální soudní databáze a věstník, dlužit peníze společnosti Invest Capital LTD. Ukazuje se tak, že jedním z motivů přepadení benzinové pumpy mohly být finanční problémy minimálně jednoho z podezřelých. Uvedl to web Novinky.cz.

Kriminalisté pracují s verzí, že Ivan H. po přepadení udal střelce a zabijáka Davida Š. Ivan totiž nebyl spokojen s odměnou za přepadení. Z čerpací stanice si odnesli 10 000 korun. Střelec David Š. si měl nechat 8 tisíc. Ivan H. pak dostal jen 2000 korun. "Promluvil a udal střelce, protože mu prý dal z přepadení jen dva tisíce," sdělil zdroj webu Novinky.cz.

Ivan H. dne 1. ledna na Facebooku také oznámil, že se blíží KLID PŘED BOUŘÍ. Co tím přesně myslel? Chystal se udat svého komplice?

ŽENA, KTERÁ NEŽÁDÁ MNOHO, ZASLOUŽÍ VŠE. Tak zní další citát, který Ivan H. sdílel. Čerpadlářka chtěla jen žít Před vrahy se chtěla schovat, zabili ji tak, že prostříleli dveře. Pokud se předpoklad policie potvrdí, že Ivan a David loupili a zabíjeli, hrozí jim až doživotí

Oslovili jsme několik lidí, kteří s oběma muži přišli do styku. Kdysi to prý byli obyčejní kluci. Změnily je ale údajně drogy a nedostatek peněz. "Mohu jen napsat, že to dříve byl pohodový a hodný kluk. Byl to kamarád ze základky a kdysi byl fajn," uvedla pro eXtra.cz jedna z kamarádek Ivana H.

Související články

Další články