Reakce samotného boxera Tysona Furyho na pozitivní test na kokain na sebe nenechala dlouho čekat. A byla to typická reakce Brita, který si z toho všeho udělal legraci. Začal se přirovnávat k Tonymu Montanovi, jenž je znám jako fiktivní drogový boss.

Duel Furyho s Kličkem byl už dvakrát odložen a to samozřejmě hodně naštvalo veřejnost. V pátek odpoledne ale rázem přišel zvrat. Novinář Dan Rafael totiž získal informace od Nezávislé antidopingové kanceláře pro box a bojové sporty a rázem vše dostalo naprosto jiný rozměr.

Brit zpočátku nevydával žádná prohlášení, mlčel, mlžil a dělal mrtvého brouka. Pak to ale přišlo. V sobotu umístil na Twitter fotku. Na ní sedí v křesle, kolem něho je hromada bílého prášku. Pod snímkem je pak hodně kontroverzní hashtag #tysonmontana.

To je tak trochu přirovnání k filmu Scarface, kde Al Pacino hraje drogového bosse Tonyho Montanu. Ten se v něm snaží dostat na vrchol drogového průmyslu. To se mu ale nepodaří a nakonec skončí rozstřílen na balkonu svého sídla. Fury se také dostal na boxerský trůn. Bude nyní následovat jeho svržení?