Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kletba se obrátila: Žena, která proklela svou dceru v Poště pro tebe, je po smrti!

+ Dalších 13 fotografií
Zemřela
Už bohužel nikoho neprokleje! Bohumila Karásková (†73) z legendární epizody Pošty pro tebe totiž před dvěma lety zemřela. Proslavila se tím, že v reality show uvalila kletbu na svou dceru Alenu Horáčkovou (51). Ani ta na tom přitom není zrovna nejlépe. Karáskovou už v roce 2007, kdy se díl vysílal, prý trápily vážné potíže se srdcem.

„Proklínám tě a proklínám tvoje děti!“ řvala Bohumila Karásková před jedenácti lety na svou dceru Alenu Horáčkovou v Poště pro tebe. Jenže kletba se obrátila a Karásková je už dva roky po smrti.

Smrt kontroverzní aktérky Pošty pro tebe potvrdil její syn Jirka. „Maminko naše milovaná, moc nám chybíš a moc to bolí. Navždy budeš v našich srdíčkách,“ truchlí stále po milované mamince.

Byl to právě Jirka, kdo Bohumile v legendární epizodě reality show dával „nitrák“. Ten se sice může používat jako lék proti nespavosti, ale funguje i proti návalům úzkosti. Užívají ho též pacienti po infarktu. To naznačuje, že mohla mít Karásková srdeční vadu.

Češi začali na Poštu pro tebe ve velkém vzpomínat tento týden. Na povrch totiž vyplavalo, že prokletá Alena Horáčková se potýká s nepříznivým osudem. Skončila osamělá na ubytovně, kde jí dělají společnost jen její tři psi. Hrozilo, že skončí pod mostem. Proto se čtenáři časopisu Nový Prostor, který coby kamelotka prodává, složili a poslali jí 50 tisíc korun.

Teď už může paní Bohumila na onom světě proklít každého, koho se jí zachce.

Mohlo by vás zajímat

Další články