Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Klepe se nám žaludek! Tento borec zdolává výškové budovy bez jištění!

Nebezpečná vášeň a touha po adrenalinu dostala Jamese až na vrchol Eiffelovy věže.
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
James Kingston je herec, známý svou vášní zdolávat různé vrcholy! Je jedničkou ve svém oboru šplhání po budovách a adrenalin se stal jeho závislostí! Neexistuje budova, kterou by se nesnažil pokořit! Při zdolávání výšek přitom spoléhá jen na sílu svých paží a schopnost udržet rovnováhu.

Jeho neobvyklá záliba odstartovala v roce 2004, kdy cítil potřebu přijít s něčím neokoukaným a zároveň ukojit touhu po adrenalinu. Za svou kariéru profesionálního zdolávače vysokých budov natočil už několik videí a proslavil se po celém světě. Fanoušci při každém dalším výstupu trnou strachy, jestli to přežije. Tento druh adrenalinu vyžaduje obrovské soustředění a spolupráci všech svalů na těle. Stačí jediná chyba a je po všem. James se totiž nejistí vůbec ničím. Není to nic pro ty, co se bojí výšek. Schválně si vybírá ty nejvyšší mrakodrapy

A teď si splnil svůj dávný sen! Pokořil Eiffelovku! A protože by přes den bylo takřka nemožné po ní vyšplhat kvůli hlídkující stráži, vydal se na misi už v jednu ráno, obklopen partičkou stejně smýšlejících „bláznů“. Jen pro upřesnění, celá věž měří 324 metrů. Nebezpečný výstup trval osm hodin Když se dostal na prvních 20 metrů, řekl si, že už to dotáhne do konce, a pokračoval. Na vrcholu už svítalo a tohoto pavoučího muže si všimlo několik údržbářů a zaměstnanců, kteří přicházeli do práce. Ti mu to lehce zkomplikovali, protože zavolali policii. Ta Jamese dole netrpělivě očekávala a hned si ho odvedla na policejní stanici. Podstoupil šestihodinový výslech a musel slíbil, že se na vrchol Eiffelovy věže minimálně tři roky nepodívá.

Na video z jeho nebezpečné výpravy se teď můžete podívat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy