Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Klenot mezi songy o koronaviru: Delfín Adolfeen baví Čechy svým ostrovtipem

+ Dalších 7 fotografií
Češi v současné době nezažívají zrovna nejlepší období. Zákeřný koronavirus ochromil jejich každodenní životy a spoustě z nich ztížil jejich současnou životní situaci. Přesto se řada Čechů snaží vzniklou situaci pořádně odlehčit. Důkazem toho je spousta songů, které vznikly na téma roušky nebo koronavirus. Opravdovým skvostem mezi všemi je ovšem delfín Adolfeen, který svým vytříbeným jazýčkem a dokonalý ostrovtipem baví lidi na českém internetu.

Čeští umělci jsou jedni z těch, kteří se snaží všem kolem sebe zpříjemnit karanténu. Místo koncertů, které musely být zrušeny se snaží s fanoušky komunikovat jak jen to jde. Řada z nich uspořádala live koncert prostřednictvím sociálních sítí.

Další se pustili do skládání písniček s tématy jako roušky nebo koronavirus. Mezi ty nejznámější patří jednoznačně Dej si roušku od kapely Mirai, která song nazpívala s herečkou Nikol Štíbrovou (33). Okamžitě se z toho stal hit.

Mezi další se řadí například český písničkář Pokáč, Voxel nebo Kapitán Demo. Skutečným skvostem mezi všemi songy je ale podle lidí jednoznačně delfín MC Adolfeen. Ten je dílem hudebníka a moderátora DJ Roxtara, který k aktuálnímu dění vydal taneční skladbu s názvem Corona Firus.

I vy můžete v anketě eXtra.cz hlasovat, co si myslíte o novém fenoménu.

Související články

Další články