Klenot mezi songy o koronaviru: Delfín Adolfeen baví Čechy svým ostrovtipem
Čeští umělci jsou jedni z těch, kteří se snaží všem kolem sebe zpříjemnit karanténu. Místo koncertů, které musely být zrušeny se snaží s fanoušky komunikovat jak jen to jde. Řada z nich uspořádala live koncert prostřednictvím sociálních sítí.
Další se pustili do skládání písniček s tématy jako roušky nebo koronavirus. Mezi ty nejznámější patří jednoznačně Dej si roušku od kapely Mirai, která song nazpívala s herečkou Nikol Štíbrovou (33). Okamžitě se z toho stal hit.
Mezi další se řadí například český písničkář Pokáč, Voxel nebo Kapitán Demo Skutečným skvostem mezi všemi songy je ale podle lidí jednoznačně delfín MC Adolfeen Ten je dílem hudebníka a moderátora DJ Roxtara, který k aktuálnímu dění vydal taneční skladbu s názvem Corona Firus.
I vy můžete v anketě eXtra.cz hlasovat, co si myslíte o novém fenoménu.
Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo
Související články

Přechod z Androidu na iOS je jednodušší než si myslíš

Březen je poslem jara: Tipy, jak si užít březnové dny a naladit se na Velikonoce

Lékárna.cz: ePoukaz v praxi - lidem šetří čas, cesty i starosti

Studie PENELOPE vstupuje do závěrečné fáze. Deset nemocnic ověřuje telemedicínskou podporu péče o těhotné ženy s rizikem vysokého krevního tlaku
























































