Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Klekánice Gelemová zuří: Za kritiku bizarní fotky se Slováčkem potrestala všechny posměváčky!

Dosplay dekády aneb Felix a Lucie…
+ Další 3 fotografie
Opravdu se z toho stala fotka roku a čekáme, že se nad ní společně zasmějí i Donald Trump s Kim Čong-unem na summitu v Singapuru! Snímek Lucie Gelemové (35) klečící před miniaturním golemem Felixem Slováčkem (75), která jako by naznačovala, že za chvilku dojde na slavný ústní pohovor Františka Ringo Čecha (74), se stala nesmírně populární. Samozvaná výtvarnice však slávu neunesla a kritiky tvrdě ztrestala!

Lidé si ze snímku milenecké dvojice (do roka svatba a kudrnáč?) tropili žerty, vzniklo hodně vtipných fotomontáží. U samotného obrázku přímo u Felixovy (75) sexuální múzy na jejím Instagramu je však pusto a prázdno. Ještě v den zveřejnění se tam přitom skvělo mnoho význačných příspěvků.

Kromě těch patolízalských („Jste úžasná dáma, paní Gelemová, na závistivce nehleďte!“) přišla ale i většina velmi kritických a zesměšňujících komentářů ve stylu „Nemáte soudnost./Není vám to trapné?/Vždyť by mohl být vaším dědečkem!“.

Lucie je docela pěkná ženská a v hlavě snad také nebude mít úplně nakáleno, takže je divné, že s tím nepočítala, když snímek sebe a stařičkého geroje v plavkách a fuseklích zveřejnila. Proto se divíme, že nálož příspěvků nevydržela a všechny je smazala.

Asi ji to naštvalo víc, než kdyby se Felixovi rozbila zubní náhrada…

„Instagram to umožňuje. Proto jsem to udělala,“ vysvětlila kritikovi u dalšího ze svých příspěvků.

Tak pevně doufáme, že jestli se jednou dvojice bude fotkou snažit naznačit, že jde do análního sexu s trochou fekálií navrch, komentáře k tomu tentokrát cenzurovat nebude!

Mohlo by vás zajímat

Další články