Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Klec Jaromíra Soukupa: Nagelovaný magnát vyzval k boxu kumpána Karlose Vémolu

Jaromír by si zkusil zápas s Karlosem Vémolou.
Zdroj: Herminapress/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 6 fotografií
Troufalost

Karlos Vémola (37) získal nečekaného vyzývatele do ringu a není jím nikdo menší než  mediální magnát Jaromír Soukup (54). Ten nakráčel na pódium Clash of the Stars a prohlásil, že by si to s Karlosem klidně rozdal. Na akci dorazil se svou polovičkou Agátou Hanychovou (37). Fotky pořídil portál Herminapress. 

Majitel TV Barrandov Jaromír Soukup všechny překvapil, když se na Clash of the Stars objevil jako host na pódiu. Ne každý totiž ví, že Jaromír býval aktivním boxerem. Možná proto si ho pořadatelé pozvali jako speciálního hosta, který se svěřil, s kým by si to rozdal v ringu.


"Asi jo, asi bych se ještě dokázal připravit, ale jen v klasickém boxu, ne v MMA nebo K1," svěřil se Jaromír pořadatelům, kteří se ho zeptali, zda by si ve svém věku ještě troufl na nějaké to zápasové vzrůšo. "Každopádně člověk musí být zdravý a připravený, a když už bych měl jít do ringu, tak by to musel být nějaký zajímavý soupeř, nějaké áčko," prozradil Soukup v rozhovoru pro Clash.

Jaromír by si troufl na Karlose

Nakonec se svěřil i s tím, koho by na zápas vyzval a nebyl by to nikdo jiný než český Terminátor. "Karlos Vémola je můj kamarád, klidně bychom si to dali… Ale v boxu! Ne v MMA!" dodal na závěr Jaromír, který na Clash of the Stars zvolil zajímavý outfit. Vypadal úplně jako John Travolta v Pomádě. Na sebe hodil koženou bundu, bílé tričko a na hlavě měl něco jako nagelovanou patku.

Budoucí tatínek

Do O2 universa, kde se akce konala, dorazil se svou těhotnou drahou polovičkou Agátou Hanychovou. To, že je Agáta v očekávání, jsme odhalili v eXtra.cz jako první. "Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní," potvrdily nám naše zdroje již na začátku září. Nyní má Agáta před sebou už termín porodu, který by se měl uskutečnit v dubnu. Jak o sebe Agáta pečuje, se můžete přesvědčit ve výše vloženém videu.

Související články

Další články