Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Klasika v novém kabátě: Mariah Carey chce i po 25 letech k Vánocům jen tebe

Klasika v novém kabátě: Mariah Carey chce i po 25 letech k Vánocům jen tebe
Zdroj: YouTube
+ Dalších 9 fotografií
video
Na světě jsou jen dva typy lidí - ti, kteří píseň All I Want for Christmas Is You nenávidí, a ti, kteří ji milují. Pro tu druhou skupinu máme dobrou zprávu. Mariah Carey (49) se rozhodla fanoušky potěšit novým videoklipem k vánočnímu hitu. Video navozuje doslova pohádkovou atmosféru a Mariah ukázala, že stejně jako její song ani ona nestárne.

Když vyšla píseň All I Want for Christmas Is You, okamžitě se stala hitem. Po 25 letech pravidelného hraní v rádiích se už dá nepochybně považovat za vánoční klasiku, a to i přesto, že byla titulována nejotravnější sváteční písní. Ačkoliv odpůrci zřejmě nadšení nebudou, příznivce Mariah Carey potěšila novým klipem.

Nové video, nazvané jako edice Make My Wish Come True, je natočené z pohledu dítěte. Mariah v něm stojí ve výloze v oblečku paní Clausové a díky vánočnímu kouzlu vše okolo malé holčičky, která na ni hledí, ožije.

Mariah po 25 letech

Zpěvačka vystřídá hned několik oblečků, okolo ní tančí sněhuláci, louskáčci a všelijaké postavy spojené s Vánoci. Děti spokojeně tančí na sněhu, vše se třpytí a zkrátka vánoční atmosféra z klipu jen sálá. Nahoře se podívejte sami a uvidíte, že Mariah popírá všechny přírodní zákony a nestárne.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy