Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Klasifikace českých holek podle PŘEFIKNUTELNOSTI! Se kterou to jde rychle? Do které musíte investovat BMW a dovolenou v Dubaji?

Není holka jako holka!
+ Další fotografie
Každá holka má svůj ceník nastavený trochu jinak. Zatímco některým stačí polichotit dvěma slovy, neutratíte za ně ani korunu a do postele vám vlezou úplně samy, jiné jsou tvrdší oříšky, do kterých musíte investovat čas, peníze a hlavě se obrnit pevnými nervy. Prozradím vám 10 klasifikačních bodů, podle kterých poznáte, s jak moc velkou sviní máte tu čest.

1. Za hezké slovo cokoliv

Tohle je ten nejsnazší cíl. Zoufalé holky, které prosedí na baru klidně celou noc jenom proto, aby je konečně někdo sbalil a ony si mohly alespoň na chvíli zvednout své ego, které je hodně, ale hodně nízko. Úplně bohatě stačí, když jim frajer zalichotí nějakou klišé hláškou, a ony se mu vrhnou kolem ramen a drží se ho jako pijavice. Neutratíte za ně ani korunu, akorát dostat je ráno z bytu, to je vážně oříšek.

2. Tři láhve vína a panák na kuráž

Tady jsme postoupili o jeden stupínek výše a chlap si musí uvědomit, že aby ukecal tuhle slečnu, bude muset něco zaplatit. Nemusíte se ale hroutit, žádná přehnaná suma to nebude. Tenhle typ holek potkáte většinou v Ostravě na Stodolní. Tiché myšky v rohu, ale jakmile je pozvete na víno a přitvrdíte pár panáky, naskáčou vám do postele jako blechy do kožichu.

3. Květiny a večeře

Začíná nám trochu přituhovat. Tahle děvčata chtějí víc než laciné pozvání na skleničku a plácnutí po zadku. Tato ženská odnož ze srdce touží na oko po romantice, ale je to jen pozlátko a řekněme si na rovinu jednu věc. Nechtějí vypadat jako úplné coury, proto to romantické divadýlko, ale nemůžou se dočkat, až sní svoje lasagne, hodí vaši květinu do rohu a jde se na věc.

4. Jsem v saku a makám pro OVB

Pokud má chlap na sobě sako, působí důležitým dojmem, a pronese-li větu: „Makám pro OVB, jsem finanční poradce,“ tak většina průměrných slečen si představuje nejslavnější záběry z filmu Vlk z Wall Street. Nemusíte ji na nic zvát a nic kupovat. Má hlavu zatemněnou svými představami o vile s bazénem. Jen se ji snažte dostat domů za tmy. Zklamaná může být ráno, až bude po všem.

5. Výlet do Prahy v BMW

Na tyhle typy žen si budete muset vyhradit volný víkend a připravit se, že finanční výdaje budou nepatrně větší. Jestli slečny poznají nějaké auto, tak je to právě bavorák. Máte ho v černé barvě s tmavými skly a hraje vám na plné pecky David Guetta? Tak máte vyhráno. S nějakou restaurací se namáhat vůbec nemusíte. Pokud máte přesně tuhle výbavu, tak si klidně můžete slečně dovolit koupit párek na Václaváku a pravděpodobně si to rozdáte ještě v autě cestou zpět.

6. Zaplacená dovolená v Chorvatsku

V tomto případě bude muset chlap našetřit nějakou tu korunu navíc, aby slečnu dostal do postele. Ale řekněme si na rovinu, kdo si v dnešní době nemůže dovolit Chorvatsko? Vyberete nějaký levnější hotel, ale ne moc, děvčata v tomto stádiu klasifikace nejsou již tak blbá. Je to takový Homo erectus. Takže se mějte na pozoru. Tříhvězdičkový hotel, oblázková pláž, polopenze a vaše srnka vám splní vše, co jí jen přikážete!

7. Klíčky od bytu a láhev Moetu

Zde se nebavíme už o nějaké průměrné holce, ale tady už to musí být vážně jedna z lepších kousků. Chlapi, vůbec se nemusíte hroutit při přečtení tří slov „klíčky od bytu“. Dostali jste se až na tuhle metu? Tak vám patrně pár nocí se slečnou stojí za případné vyměnění zámku. Na víno nebo Bohemku zapomeňte. Předání klíčků od bytu vás nic nestojí, tak se alespoň plácněte trošku přes kapsu a kupte jí Moeta. Bude vám štěstím skákat kolem krku jako opice.

8. Výlet na Pařížskou po přítelově boku

Začíná nám přituhovat. V tomto bodě nemůžete být žádní chudí amatéři a po té slečně musíte prostě slintat při každém pohledu. Tyhle dívky rozhodně nejsou hloupé, ale dobře vychytralé. Měli byste být vždy o krok napřed. Ta vám jen tak nedá. Nejdříve chce jasný důkaz toho, že si ji můžete dovolit vydržovat. Pak bude hrát ještě chvíli stydlivku, ale když ji překvapíte nějakým norkem, dá vám ještě v předsíni ve dveřích.

9. Malý sporťáček a PIN

Dokud nebude alespoň malé autíčko a PIN nejméně k jedné kreditce, nebude ani žádné píchání. Tohle je už opravdu tvrdý oříšek pro odvážné chlapy, kteří si tento typ slečen můžou dovolit. Na tuhle nádheru budete muset pěkně makat a myslím, že i nějaké ty přesčasy. Ale nevěšte hlavu, ona vám to v posteli tisíckrát oplatí a vyrazit ji můžete kdykoliv.

10. První třídou na Floridu a knedlíky přímo od maminky

Do tohohle stádia se nedoporučuji dostat. Odtud totiž není cesty zpět. Oběd a pak přibývající večeře u maminky jsou hřebíčkem do rakve. Téhle mršky se jen tak nezbavíte, je to dokonalá pijavice, která vás perfektně vycucá. Zanedlouho totiž dovolené na Floridě nebudou stačit a bude po vás chtít miminko a svatbu. Na to se raději vykašlete, tohle v posteli možná chcete, ale v životě ne!

Mohlo by vás zajímat

Další články