Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Klasickým parfémům odzvonilo – znáte ty nejšílenější flakony?

Klasickým parfémům odzvonilo – znáte ty nejšílenější flakony?
Zdroj: www.elnino.cz
+ Další fotografie
Uznávaní světoví tvůrci parfémů se předhánějí, kdo vytvoří podivnější vůni. Klasickým parfémům již nejspíš odzvonilo – dnes frčí parfémy v designu módních doplňků či dokonce připomínající čisticí prostředek. Tady jsou!

Klasika vás nudí? Překvapte opravdu netradičními vůněmi.

Která žena by netoužila po značkových botách. Zabodujte s exkluzivní dámskou lodičkou, která ukrývá snad největší hit posledních měsíců. Květinově-orientální vůně Carolina Herrera Good Girl vás zahalí slastnými gurmánskými tóny kakaa, mandlí a kávy, které umocňuje vydatná dávka toho nejkvalitnějšího jasmínu.

Stejně originálním kouskem do vaší sbírky může být i luxusní kabelka v podání vůně Marc Jacobs Divine Decadence Flakón Moschino Fresh Couture byste si na první pohled snadno spletli s čisticím prostředkem, skrývá však překvapivě jemnou, osvěžující a svůdnou dámskou vůni.

Kreativita a nadčasovost nechybí ani značce Cofinluxe, která má ve svém portfoliu hned několik voňavých žárovek. Fantazii se opravdu meze nekladou. Tyto výjimečné parfémy jistě upoutají na první pohled i vaši pozornost.

Více nevšedních parfémů i kosmetiky naleznete na www.elnino.cz

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy