Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Klasické televizi odzvonilo. Sáhněte po řešení od O2 TV

Zdroj: oficiální zdroj
Nechcete přijít o televizní zábavu? Nejpozději v únoru 2021 se vám může stát, že televizní vysílání nenaladíte.

Starý standard pozemního vysílání totiž pomalu končí. Pokud tedy chcete dál sledovat televizi a ještě získat plno výhod navíc, sáhněte po řešení od O2 TV.

Přijímače v ČR jsou v průměru 6 let staré a s novým standardem DVB – T2 si neporadí. Díky O2 TV můžete být v klidu a nemusíte řešit drastický zásah do rozpočtu. Stačí si dokoupit set-top-box už za 1999 Kč, mít doma internet a můžete sledovat svůj oblíbený pořad kromě televize i na tabletu, mobilu nebo notebooku.

Bez omezení

O2 TV neexistuje prakticky žádné omezení, digitální televize vám nabídne až 174 stanic a výběr balíčků M, L nebo XL udělají radost opravdu všem. Ty nabízí filmy, seriály i živé přenosy. Lákadlem jsou přenosy ze zápasů těch nejatraktivnějších sportovních klání, které potěší mužskou část domácnosti.

Žádný pořad už vám neuteče

Je váš program nabitý a televizi nestíháte? Ani tak vám O2 TV vaše oblíbené filmy, seriály či zápasy neutečou. Díky zpětnému zhlédnutí se můžete k televiznímu obsahu vrátit až o 7 dní zpět. Dalším bonusem, který vám O2 TV přináší, je O2 Videotéka, kde najdete velké množství filmů všech žánrů. A pokud zrovna cestujete, můžete se na svůj oblíbený film se podívat kdekoliv na území Evropské unie.

Související články

Další články