Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Klára ze Zlaté mládeže je pořádně nestydatá holka: Nemám problém ukázat téměř vše!

Je to kočka!
+ Dalších 15 fotografií
Druhá řada reality show Zlatá mládež se pěkně rozjíždí. V druhém díle se podívali hlavní aktéři do Indie a některým z nich to bylo opravdu hodně nepříjemné. Štáb je vzal do jedné z továren na výrobu bot, kde není výjimkou, že tam pracují malé děti. Mnozí byli opravdu v šoku a není se čemu divit. Jedna ze dvou dívek, Klára Havlíková, zjišťuje, kde má své hranice. Už v předchozím díle byla hodně špatná z toho, když si měla na sebe vzít použité oblečení. Není se čemu divit, když si v soukromém životě potrpí na luxus a hezké věci.

Tři z pěti účastníků reality show Zlatá mládež jsou dobře známí. Renato Salerno se už zúčastnil první řady, a jak sám říká, za tu dobu dospěl a hodně věcí si srovnal v hlavě. Horkou novinkou je Sharlota, kterou lidé znají hlavně jako rapperku a úspěšnou personu na sociálních sítích.

Zatím to vypadá, že za největšího fracka v show bude youtuber MikeJePan. Mohl by ale překvapit a ukázat, že není zas takový primitiv, jak si o něm spousta lidí myslí. Dva naprosto neznámí jsou Petr Mareš, který doposud nebyl nijak výrazný, a kráska Klára Havlíková.

Klára se prezentuje jako milá a příjemná dívka. Někteří diváci jsou přesvědčeni, že je to jen hloupá a ufňukaná pipina, ale ona se ve Zlaté mládeži snaží za každou cenu ukázat opak a to je dobře.

Na druhou stranu v soukromí to je pořádná rajdička. Nebojí se ukázat své luxusní tělíčko a silikonová prsa. Doteď pracovala jako servírka ve striptýzovém baru, ale to se může jistě změnit. Klidně by se mohla živit jako fotomodelka.

Podívejte se do galerie na její hodně odvážné fotky!

Mohlo by vás zajímat

Další články