Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Klára Melíšková je v seriálu Dabing Street nevěrnicí: Jako v reálném životě!

To se Kláře nepovedlo!
Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
Nový komediální seriál Dabing Street vysílá Česká televize od 8. ledna. Děj se odehrává kolem malého dabingového studia Zero, o které se po smrti jeho majitele musí postarat jeho žena Eva, která hraje pěknou nevěrnici. Koneckonců ani její představitelka Klára Melíšková (46) není bez škraloupu. Před dvěma lety ji načapali, jak se jako vdaná paní líbá se ženatým režisérem Viktorem Taušem (44) a tenkrát z toho byl opravdový skandál.

Dabing Street je nový komediální seriál, který má na svědomí režisér Petr Zelenka. Vdova Eva (Klára Melíšková) se musí postarat o malé dabingové studio poté, co jí zemřel manžel, který studio vlastnil. V chodu studia jí pomáhají studioví technici Pavel (Václav Neužil) a Karel (Hynek Čermák). Pavel ale nepomáhá Evě jen tak, je do ní totiž zamilovaný. Eva na tom sice úplně stejně není, ale přesto má s Pavlem poměr i za manželova života. Nevěrná postava se Kláře Melíškové jistě hraje dobře.

V roce 2016 ji fotografové nachytali při žhavé líbačce se ženatým režisérem Viktorem Taušem, jeho ženou byla v té době Eva Jeníčková (53), představitelka Vendulky utěšitelky z Básníků. Melíšková zas byla ženou Lukáše Hlavici (52). Vášnivým polibkům v křoví na karlovarském filmovém festivalu to ale nezabránilo.

Související články

Další články