Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Klára Medková (35) po patnácti letech: Takhle dnes vypadá kdysi přirozená kráska

Klára Medková (35) po patnácti letech: Takhle dnes vypadá kdysi přirozená kráska
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Modelka Klára Medková (35) se po dlouhé době ukázala ve společnosti a mnohé z přítomných šokovala svou figurou i obličejem. I když už dávno spodní prádlo nepředvádí, na jejím těle snad není ani gram tuku. V kontrastu s jejím štíhlým tělem pak vypadaly její silikony až strašidelně a tvář přežehleně.

Modelka Klára Medková (35) žije poklidným rodinným životem a přehlídky chodí už jenom sporadicky. Kdyby se jednalo o přehlídku spodního prádla, prý by si to musela hodně rozmyslet. Ale postavu na to určitě má.

To je na její postavě znát. Je samý sval a šlacha a jediné, co se jí dmulo z přiléhavého overalu, byly bujné silikonové vnady, které budily velkou pozornost. V kontrastu s modelčiným drobným tělem nevypadalo její poprsí ani trochu přirozeně a mnozí se tvrdých Klářiných rysů až polekali. Zároveň mají fanoušci dojem, že teprve pětatřicetiletou bývalou missku, jež si zřejmě libuje v omlazujících procedurách, ty v obličeji paradoxně spíše udělaly starší...

Klára Medková žije už 15 let po boku svého manžela, bývalého fotbalisty Radka Kováče. I když jim na začátku málokdo předvídal dlouhou budoucnost, Klára si divokého fotbalistu dokázala zkrotit a dnes spolu vychovávají dva školou povinné syny.

Klára zůstala v domácnosti, a tak má spoustu času na sebe a své koníčky. Těmi je podle všeho hlavně péče o svůj zevnějšek. I když je její postava chvályhodná, najíst by se občas mohla.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy