Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Klání svalovců vyhrál student z Hradce Králové: Mužem roku je Lukáš Vyšehrad

Muž roku 2021
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
soutěž

Vítězem soutěže muž roku pro rok 2021 se stal Lukáš Vyšehrad. Student z Hradce Králové získal jako hlavní cenu automobil značky Peugeot. Finále soutěže, ve které o titul bojovalo dvanáct mužů z celé země se konalo v Náchodě.Soutěž Muž roku zná svého vítěze. Tím je pro letošní rok pětadvacetiletý student z Hradce Králové Lukáš Vyšehrad. Těšit se může z hlavní ceny, kterou je automobil značky Peugeot.

Finále mužského klání se konalo v Náchodě a probojovalo se do něj celkem dvanáct urostlých mužů z celé České republiky. Druhý skončil konzultant a student z Jestřebí u Blanska Jiří Perout, který bude ČR reprezentovat na soutěži Mister Supranational a získal půlroční permanentku do posilovny, večeři v oblacích a someliérský kurz.

Třetí místo náleží vedoucímu nákupního oddělení z Mostu Dominiku Chabrovi , který získal účast na soutěži Man of the World a tříměsíční členství v posilovně.

Finalisté soutěžili v různých disciplínách jako byla například taneční choreografie, přehlídka spodního prádla, nebo volná disciplína. Porota udělila také několik vedlejších cen. Všichni tři hlavní finalisté budou Česko reprezentovat v mezinárodních soutěžích. Do letošního ročníku se přihlásilo 841 mužů. Všech dvanáct finalistů pak obdrželo spodní prádlo, kosmetiku, šperky, nebo potravinové doplňky.

Letos už kapacita omezena nebyla

V loňském roce získal titul Muž roku devětadvacetiletý policista David Kremeň z Miroslavi na Znojemsku. Loni pořádání soutěže výrazně ovlivnila epidemie koronaviru. V tradičním termínu ve druhé polovině srpna se soutěž nekonala a zrušen byl i náhradní říjnový termín. Nakonec se finále konalo v prosinci na tradičním místě v divadle Dr. Josefa Čížka, ale před prázdným hledištěm.

Letos se soutěž konala před diváky, kapacita sálu omezena nebyla. Přítomní museli splnit zásady bezinfekčnosti, tedy mít očkování, test či být do 180 dnů po prodělání nemoci. Vystupující na místě podstoupili antigenní test.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy