Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Klan Kočků se připravuje na Dušičky: Hroby Václava (†40) a Honzy (†28) připomínají květinářství

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
kočkovi
Stejně jako spousta lidí po celé republice, i klan Kočků se připravuje na Dušičky. Silně věřící rodina na své blízké nepochybně nezapomene, myslí na ně totiž i v průběhu roku. Hroby Václava Kočky mladšího a Jana Kočky mladšího celoročně připomínají květinářství - květiny, svíčky i různé sošky na nich neustále přibývají a jsou pravidelně obměňovány.

Václav Kočka mladší i Jan Kočka mladší odešli z tohoto světa příliš mladí - zatímco Václav byl ve svých 40 letech zavražděn třemi střelnými ranami podnikatelem Bohumírem Ďuričkem, Jana stála život jízda pod vlivem alkoholu, přičemž v jeho krvi byly nalezeny i stopy kokainu. Za jeho zběsilou jízdu zaplatil životem i řidič auta, do kterého narazil.

Rodina Kočkových je silně věřící a i z toho důvodu je nad slunce jasné, že hroby zesnulých příbuzných nebudou na Dušičky prázdné. Nyní je na nich zcela běžná výzdoba tvořená z květin, svíček a sošek andělíčků. Na členy své rodiny klan myslí i v průběhu roku a květiny i svíčky jsou neustále obměňovány. Na hrobě Jana Kočky se dokonce objevil i obrázek od jeho dcery Sophie, které v době jeho smrti byl pouhý rok.

Hrob Václava Kočky je v tuto chvíli plný květin, svíček a stojí na něm několik sošek andělíčků. Kromě toho je přímo pod jeho fotkou i křesťanský symbol kříže. Místo posledního odpočinku Václav sdílí se svým vnukem Venouškem, který byl na světě pouhých 6 dní. Na to, jak hroby Kočků před Dušičkami vypadají, se podívejte v galerii.

Související články

Další články