Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Klamavá reklama na dokonalost? Ornella Koktová se chlubí neuvěřitelně rozkošným Svenem

Ornella Koktová se chlubí neuvěřitelně rozkošným Svenem
Zdroj: Ornella Koktová archiv
+ Dalších 7 fotografií
MATEŘSTVÍ
Ornella Koktová (28) již brzy porodí své třetí dítě, ale protože má rizikové těhotenství, nemůže si vynachválit pomoc sedmiletého Quentina a jedenáctiměsíčního Svena. Právě mladší syn je prý téměř dokonalý.

Ornella Koktová má zenové dítě

Sven je zenové dítě. Vůbec nic neboří, snaží se zapojit do hry, staví s bráchou lego. Pořád se směje, od narození vůbec neřve, je to taková klidná síla. Navíc je trpělivý. Když něco potřebuje, tak klidně čeká. Už mi jedna kamarádka říkala, že je Sven vlastně klamavá reklama na dítě,“ řekla eXtra.cz krátce před svým porodem Ornella Koktová (28).

„Protože se jmenuje Sven, říkáme mu Malý Viking. Když jde spát nebo se koupat do patra, tak si jako frajer vyjde sám schody. Už jsme museli dát branku ke schodům, protože se nám jednou malinko skutálel, naštěstí jen ze tří schodů,“ přiznala se smíchem.

11 měsíců života stačilo k samostatnosti

„Je strašně pohyblivý. Zatím se sice drží nábytku, ale oběhne tak celý dům. A vyleze si sám na gauč. Pořád je ho třeba jistit, tak jsem vděčná za Quentinka, protože se svým bubnem bych k Svenovi nestihla doběhnout. Jsou to mžiky. Nebýt staršího bráchy, musela bych si asi pořídit vodítko,“ říká uvolněně.

Starší syn je prý vůbec velký pomocník.

„Už je samostatná jednotka. Umí se sám vykoupat, obléknout, vyčistí si zuby. Když je něco potřeba, přinese to. Nemá problém pohlídat Svena, Umí vozit i kočár. Je pro mě obrovský pomocník. A Sven se už naučil pít sám, k tomu už si vyjde sám i schody, takže se ve svých jedenácti měsících stává pomalu taky samostatnou jednotkou,“ říká nadšeně influencerka, která má velké štěstí.

„Moc dobře si dnes nedovedu představit, jak to bude fungovat se třemi dětmi. Snad bude holčička taky tak skvělé dítě,“ dodala natěšená nastávající maminka.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy