Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kirschner v The Voice děsila ulízanou hrůzou na hlavě: Kerndlová zářila v šatech, které oblékla i Babišová

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 33 fotografií
The Voice
GLOSA: Máme za sebou další díl pěvecké show The Voice. Dnes se podíváme na to, kdo z poroty opět propadl, kdo zazářil, a kteří soutěžící by měli dělat cokoliv jiného, jen se nehlásit do talentových soutěží.

Nelze popřít, že v show The Voice je jeden pěvecký talent za druhým. Ale taky se nemůžete zbavit toho pocitu, že jsou všichni na jedno brdo, nic nového jsme opět neviděli a téměř všem soutěžícím chybí pomyslná jiskra v oku?

Dnešní díl The Voice by se dal shrnout asi tak, že všichni zpívali krásně, ale dlouho. Z naprosto nepochopitelného důvodu se do úzkého okruhu soutěžících dostal i Jaroslav Parči, který se mihl už před třinácti let v Česko hledá SuperStar.

Tehdy mu bylo pouhých 24 let a byla to stejná nuda jako nyní. Parči v SuperStar neuspěl a od té doby obráží snad každou talentovou soutěž a v žádné z nich neuspěl. Někteří diváci se divili, že se Kali při jeho zkoušce natolik rozplýval.

Parči za 13 let neudělal žádný pokrok. Stále se při vystoupeních kroutí jako žížala, neustále zpívá jedny a ty samé latinskoamerické songy, které byly v jeho podání špatné už v roce 2006 a v současnosti nejsou lepší.

Možná proto na poslední chvíli Kali pochopil, že tudy cesta nevede a Parči dostal černého Petra. Kdo naopak zazářil, byla zpěvačka a v soutěži The Voice moderátorka Tereza Kerndlová (32), které to neskutečně seklo. Navíc oblékla stejné šaty jako Monika Babišová (44) při návštěvě amerického prezidenta.

Problém je v tom, že Tereza měla na sobě model dřív než Babišová, takže se to dá považovat ze strany Moniky za menší módní faux pas. Kdo opět nezklamal, ve špatném slova smyslu, byla Jana Kirschner.

Zpěvačka nebyla tentokrát tolik afektovaná jako normálně, ale nikdo nechápe, co to měla na hlavě. Účes Kirschner rozhodně nelichotil a připomínala ulízanou slepici. Jano, tohle příště fakt ne!

Související články

Další články