Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kirschner v Hlasu DOSTALA PŘÍSNÝ ZÁKAZ! Co už nesmí znovu dělat?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
THE VOICE
Jana Kischner (40) patří k nejdiskutovanějším celebritám. V The Voice se totiž chová tak zvláštně, že kvůli ní lidé houfně přepínají na jiné stanice. Není divu, že produkce už zasáhla a učinila přítrž jedné z věcí, na kterou diváci byli nejvíc alergičtí!

Diváci si stěžovali, že působí afektovaně, skoro jako pod vlivem drog. A vyloženě alergii měli třeba i na to, jak si neustále prohrabávala vlasy v kadenci osmkrát za minutu.

Produkce pořadu The Voice Česko Slovensko pochopila, že jestli nechce televize ztrácet diváky, musejí s Janou něco zásadního udělat. A povedlo se to. Aspoň částečně.

„V úterý jsem byl na natáčení vyřazovacích kol a Kirschner sice byla divná jako dřív, jen asi tak o pět procent míň. Ale naštěstí ji zbavili možnosti sahat si pořád do těch vlasů. Ulízli jí je. Už nemá jak si je projíždět. Byla to úleva, protože to vadilo všem asi nejvíc. Ale ksichtí se dál,“ prozradil nám svědek z natáčení.

Změnu televizní diváci spatří až za několik týdnů, ale možná, že pak budou ke slovenské zpěvačce trochu shovívavější. A třeba se do samotného finále už zklidní tak, že ji dokonce někdo začne mít i rád.

Související články

Další články