Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kincl uškrtil Ondruše v prvním kole: Teď chce uspat Vémolu!

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Odvetu s Karlosem Vémolou má před sebou. Jeden z největších tuzemských talentů MMA Patrik Kincl (29) zhodnotil exkluzivně pro eXtra.cz svůj zápas s Petrem Pínem Ondrušem (38), který byl hodně vyhrocený. Jenže mladší z bojovníků ukázal svůj obrovský talent a soupeře uškrtil těsně po zahájení zápasu. Tleskala mu vyprodaná O2 Aréna...

Kincl teď může napravit, co se mu nepovedlo v prvním duelu s Vémolou. A to, že si českého Terminátora lidově řečeno namaže na chleba.

„Se zápasem jsem až na pár drobností spokojen. V postoji jsem se snažil udržet pohyb a trefovat, což se dařilo. První pokus o poraz měl byt pouze testovací, ale celkem snadno se mi podařil a já se pak rozhodl držet boj na zemi a ukončit. Počkal jsem si na klasickou Pínovu chybu při vstávání a šel po škrcení. Takový můj osobní cíl bylo ukončení Pína dříve než Vémola, aby lidé měli srovnání jako zápasníků a já ukázal, že si odvetu zasloužím,“ popsal Patrik Kincl.

Za výkon, ve kterém Kincl ukázal, že se řadí ke špičce české MMA scény, sklidil od vyprodané haly obří aplaus a mnozí už teď tuší, že pokud se v jeho kariéře nestane nějaký zásadní negativní zvrat, objeví se brzy v těch nejprestižnějších světových organizacích. Teď hodně lidí očekává, že si hravě poradí i s Karlosem Vémolou a postará se o pořádné překvapení. A porážka Vémoly by mohla být vstupenka do dalších hodně zvučných zápasů ne nejvyšší úrovni.

Související články

Další články