Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kina bez diváků připadají lidem k smíchu: Naprostá zhovadilost, reagují lidé na sítích

Kina bez diváků připadají lidem k smíchu: Naprostá zhovadilost, reagují lidé na sítích
Zdroj: Úřad vlády ČR/Facebook
rozvolnění
Od pondělí se budou moci konat koncerty a další hudební, divadelní, filmová a jiná umělecká představení, ovšem výhradně bez přítomnosti diváků. Tato slova stojí na účtech úřadu vlády na sociálních sítích. Lidé se hromadně bouří, představení by rádi navštěvovali osobně. K smíchu jim ale přijde promítání filmů pro prázdné kinosály, které podle nich zcela postrádá smysl.

Na divadelní představení nebo koncerty se mnozí rádi podívají i formou online přenosu, i když dávají na sociálních sítích najevo, že opatření se jim nelíbí. Lidé se vesměs shodují na tom, že v promítání filmů pro prázdné kinosály nevidí žádný smysl.

V dnešní době, kdy je spousta filmů ke zhlédnutí online, nevidí smysl v placení online přenosu z kina. „Jak to bude fungovat? Zaplatím lístek, obdržím odkaz a budu společně s dalšími lidmi z republiky sledovat jeden film ve stejný čas, ale z úplně odlišných míst? To je zhovadilost a blbost,“ reaguje jeden z uživatelů Twitteru.

Mnoho lidí si vystačí s obyčejnou televizí, část populace si pak platí streamovací služby, jakými jsou například Netflix či HBO GO s bohatou nabídkou filmů. Na tento fakt kritici ve svých komentářích též hojně zmiňují s tím, že pokud kino nenavštíví osobně, tak ho nepotřebují.

Kocourkov

Češi se vzhledem k postupu rozvolňování o Česku vyjadřují jako o Kocourkově a na sociálních sítích se ptají, jaké drogy vláda bere. Jiným pak přijde systém rozumný. Do které skupiny se řadíte vy?

Související články

Další články