Kim při druhém porodu trpěla odchýlenou placentou a její porod byl velmi bolestivý. „Můj doktor do mě musel strčit celou ruku, aby mohl odstranit placentu. Doslova ji odlupoval svými nehty od mé děložní stěny. Nic nechutnějšího a víc bolestivějšího jsem nikdy nezažila,“ vyjádřila se. „Můj porod byl velmi jednoduchý, ale potom tohle, to bylo teprve to pravé peklo,“ napsala Kim na své stránce.

Lékaři jí nedovolili mít další dítě, dokonce opakovaně tvrdili, že by mohla přijít o život. S tím se ovšem Kim nechtěla smířit a vymýšlela různé způsoby, jak si dítě opatřit. Nakonec se rozhodla, že si najde náhradní matku, která jí dítě porodí.

To ovšem není samozřejmě úplně zadarmo. Podle webu TMZ náhradní matce, kterou podle všeho už mají vybranou, zaplatí Kim a Kanye 45 000 dolarů. Za každé další dítě zaplatí 5000 dolarů navíc, pokud matka bude čekat dvojčata nebo více dětí. 4000 dolarů jí pak zaplatí, pokud při komplikacích přijde o schopnost plodit. To je pouze odměna pro matku. Navíc pár zaplatí ještě 68 650 dolarů společnosti, která matku vyhledala a má celou věc na starosti.