Kim (35) vypověděla, že ji v hotelu Ritz napadlo 5 mužů převlečených za policisty. Gang měl údajně pocházet z východní Evropy. Muži prý Kim svázali a hodili do hotelové vany. Poté ukradli její šperky v celkové hodnotě 270 milionů, které se zrovna náhodou válely na pokoji a nikoliv v trezoru.

Kimin osobní strážce tou dobou v klubu hlídal její mladší sestry. Pomoct celebritě měla až její kamarádka, která zapnula alarm a přivolala policisty. Kardashian je prý fyzicky v pořádku, ale psychicky otřesená. Hned po incidentu nasedla do soukromého letadla a vrátila se z Francie do LA. Mezitím se o všem dozvěděl její manžel Kanye West, který teatrálně přerušil koncert a běžel za manželkou.

Jenže není to celé zase jedna velká hra s médii? Tu totiž klan Kardashianových ovládá mistrovsky. Jak je možné, že Kim neměla šperky schované? Navíc neexistují žádné záznamy z místa činu. Také zločinci přesně věděli, kdy nebude hlídaná. Šéf její ochranky Pascal Duvier byl tou dobou totiž v klubu, kde hlídal její sestry. Prostě až moc podivných náhod za sebou.

Kim dostala diamantový prsten až několik let po zásnubách, konkrétně před měsícem, takže se vyrojily spekulace, že si páreček přepadení naplánoval kvůli pojistce. Vždyť to není tak dávno, co Kanye West přiznal bankrot a chtěl půjčit 50 milionů dolarů od krále Facebooku Marka Zuckerberga.

Navíc sledovanost show Keeping Up with the Kardashians jde prudce dolů, takže proč na sebe zase neupozornit.