Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kim Kardashian slaví 40 let: Z přirozené krásky jsou plastikové přesýpací hodiny, její proměnu popsal odborník

Kim Kardashian slaví 40 let: Z přirozené krásky jsou plastikové přesýpací hodiny, její proměnu popsal odborník
Zdroj: Profimedia.cz, Archív Kim Kardashian, koláž extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Známá hvězda hollywoodského showbyznysu Kim Kardashian slaví 40 let. Její hvězda začala stoupat před čtrnácti lety, tehdy však vypadala ještě přirozeně. Jenže teď je vše úplně jinak a Kim působí jako chodící reklama na plastiku. Opravdu tak za jejím zjevem stojí především geny, jak ona sama říká, nebo je to všechno jedna velká lež? Podívejte se, co na to říká odborník, jenž prozradil i to, kolik plastických zásahů už Kardashian může mít za sebou.

Kim Kardashian má arménský původ, dokázala se však prosadit v USA. Lidé si jí začali všímat, když se velmi často pohybovala po boku Paris Hilton, se kterou je kamarádkou už od dětství.

Kim Kardashian získala Zlatou malinu

Samotná Kim se snažila prorazit jako herečka, ovšem neúspěšně. V roce 2009 byla dokonce nominována na Zlatou malinu za nejhorší herečku ve vedlejší roli, tehdy však ještě „neuspěla“. O čtyři roky později už ale tuto cenu získala za snímek Tyler Perry´s Temptation. To jí však nezabránilo v tom, aby se objevila taky v seriálech, jako jsou 2 $ocky, 90210: Nová generace nebo Jak jsem poznal vaši matku

Když se Kim neprosadila jako herečka, tak si spolu se svými sestrami Khloe a Kourtney založila butik s názvem DASH, který se časem rozrostl i do dalších měst. Největší slávu jí ovšem přinesla reality show Držte krok s Kardashians, ve které byla kamera přítomna i na porodním sále, na němž Kimina sestra Kourtney rodila své druhé dítě. Jde o jednu z nejdéle běžících reality show, která se vysílá už od roku 2007. O rok později se Kim Kardashian stala nejvyhledávanější americkou celebritou na Googlu.

Kim Kardashian a Kanye West

Tato ambiciózní žena má za sebou taky dva rozvody. Její první manželství s hudebním producentem Damonem Thomasem zkrachovalo po třech letech, další „ano“ pak řekla v roce 2011 hráči basketbalové NBA Krisu Humphriesevovi. Jenže po pouhých 72 dnech podala žádost o rozvod. Potom potkala osudového rappera Kanyeho Westa, kterého si po dvou letech vztahu vzala. Společně mají čtyři děti, přičemž dvě z nich jim odnosila náhradní matka.

Teď se ale vraťme zpátky k tomu, jak se Kim během své největší slávy změnila. Kardashian totiž tvrdí, že za jejím dokonalým vzhledem stojí kortizon, který jí způsobil promáčklinu nad zadkem, dále pak botox, dobré geny a super podprsenky. Odborník to však vidí jinak.

Plastiky Kim Kardashian

Ještě v roce 2006 byla Kim Kardashian přirozenou kočkou, která vypadala krásně i bez zásahu medicíny. „O tři roky později už na ní šel poznat zásah laserového ošetření pokožky, možné jsou i injekce, které omezují tvorbu vrásek,“ uvedl dr. Solomos pro portál thesun.co.uk.

V roce 2012 přišly další velké změny. „Zdá se, že Kimino tělo je na trajektorii, její linie pasu a stehna se ztenčují. Lidé tohoto vzhledu mohou často dosáhnout pomocí léčby přenosem tuku - odebráním tuku z pasu, břicha a stehen, aby se tyto oblasti zeštíhlily, a poté se přenesly do zadku. Bohužel je velmi obtížné tyto výsledky napodobit fyzickým tréninkem a postup s sebou nese riziko,“ komentoval další Kimiiny změny dr. Solomos.

Brazilský lifting zadku

O čtyři roky později si podle dr. Solomose Kardashian zvětšila i prsa. Ta však není jediné, co se na ní změnilo. Ke změně došlo i v Kimině tváři a je možné, že má kolem tváře kožní výplně, upravenou bradu i zmenšený nos.

„Je možné, že podstoupila brazilský lifting zadku, aby přenesla tuk z jiné části těla do zadku. Výsledkem je ostřejší, zaoblený a vyčnívající zadek,“ komentoval její dva roky starou fotografii doktor Solomos.

Zdá se, že Kim nemá s úpravami svého vzhledu sebemenší problém. Měla by si však dát pozor na to, kde je pomyslná stopka, protože plastikových figurek, které se už nedokážou ani usmát, je v showbyznysu až až.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy