Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se poprvé vyjádřila k fotkám svého pozadí s celulitidou: Udělali to Photoshopem, tvrdí!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Že Kim Kardashian není zrovna z nejbystřejších, jsme už postřehli, ale někdo by jí alespoň měl poradit, aby za těchto okolností nemluvila do televize. V rozhovoru v pořadu The View se konečně vyjádřila k fotkám svého obrovského pozadí, které obletěly svět. Její odpověď vás buď rozesměje, nebo rozpláče.

„Byl to Photoshop! Udělali to Photoshopem, schválně si s těmi fotkami pohráli a upravili tvar a strukturu mého zadku, aby to vypadalo ještě hůř,“ uvedla v rozhovoru.

Když tyto fotky obletěly svět, Kim začala ztrácet na statisíce fanoušků na Instagramu a stala se terčem ošklivých nadávek, které si ovšem zasloužila. Celý život svůj zadek totiž vystavovala upravený a vyretušovaný, aby vypadal dokonale. Dokonce ho prezentovala jako nejhezčí zadek světa. Není divu, že když vyšla najevo pravda, lidé ji odsoudili.

„Rozhodně jsem nebyla v nejlepší formě,“ přiznává. „Necvičila jsem asi dvanáct týdnů, když byly pořízeny tyto fotky, ale nevypadalo to tak zle, ty fotky upravili,“ trvá na svém Kim.

Po tomto trapasu prý začala opět vehementně cvičit a držet dietu, ještě aby ne, že? Podle jejích slov se dostala zpátky do formy. Ovšem své pozadí jako důkaz nikde nevytáhla.

„Bylo to tak ošklivé poslouchat, co o mně lidé říkají,“ dojala se nakonec. No, chuděrka Kimi, člověk by ji snad ještě litoval, ovšem ne kvůli tomu, že jsou na ni lidé oškliví, ale spíše kvůli tomu, že ani v televizi neuzná krutou pravdu a raději bude tvrdit, že jí někdo dokreslil celulitidu ve Photoshopu. Vážně Kim? Jdi se už zahrabat!

Související články

Další články