Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se podařilo zbořit internet! Nejdřív ukázala nahý zadek a teď i vyholený klín!

Zdroj: papermag.com
+ Další fotografie

Královna reality show Kim Kardashian (34) se rozhodla, že zboří internet. Na veřejnost se dostaly fotografie, na nichž známá exhibicionistka ukázala naolejované tělo, svlékla šaty a vyšpulila svůj proslulý zadek směrem do kamery.

Na síti se okamžitě začaly objevovat parodie na tuto fotografii, jenže ta opravdová paráda se objevila až později. Kim se totiž rozhodla, že když už, tak ať focení stojí za to, a natočila směrem k objektivu i svoje vyholené přirození. Kam se hrabou soukromé snímky z iCloudu, které se kvůli hackerskému skandálu dostaly na veřejnost.

Paper magazínu se podařilo ulovit to, na co jiné tituly čekaly roky. Novináři z časopisu tvrdí, že takovouhle exhibici po Kardashian vůbec nechtěli a vše si vymyslela Kim sama. Tímhle tahem se jí rozhodně podařilo nalákat diváky na desátou sezonu reality show Keeping Up With Kardashians, která prý ani neměla vzniknout. Jestli se v ní budou vysílat záběry z focení, obrovská sledovanost producenty nemine a věřte, že Kim ví, co dělá. Rodinná reality show je totiž největším zdrojem její obživy.

Související články

Další články