Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se nasoukala do šatů, které nosí hollywoodské kostry, a vypadala v nich jako těhotný mravenec!

Kim Kardashian nemá ani talent ani soudnost.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Je to vlastně řehole, být nejzbytečnější celebritou na světě, protože vaším jediným osudem je kopírovat ty slavnější, úspěšnější a talentovanější, kteří umí všechno dvakrát lépe než vy a taky udávají módní trendy, které je pak třeba následovat.

Tak například nyní mezi hubenými hvězdami frčí střih šatů Chanel zdůrazňující vosí pas a malý plochý zadek. Skládají se ze dvou na sebe našitých dílů a jsou to takové šaty prostitutky – měl je už každý.

A proto se nemůže stát, že by Kim Kardashian (33) zůstala pozadu. Bohužel tam, kde není vkus, nemůže být ani soudnost. Kim se nasoukala do žádaného modelu a kýžený efekt se ihned dostavil, vypadala jako nějaká mravenčí královna, její zadek se za ní táhl deset metrů a šaty nehezky deformoval a zvedal. Zajímalo by nás, zda se našel někdo, kdo by jí to třeba řekl, nebo si nedokážeme představit, že by se na sebe podívala v zrcadle a pomyslela si, jak vypadá skvěle.

I když… je to Kim. Bůh ví, jestli si myslí vůbec něco.

Související články

Další články