Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se hroutí: Spory s manželem Kanyem Westem vyústily v hysterický pláč

Kim Kardashian se hroutí: Spory s manželem Kanyem Westem vyústily v hysterický pláč
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
problémy
Kandidát na prezidenta Kanye West se čím dál častěji potýká s psychickými problémy, které zasáhly i jeho manželku Kim Kardashian. Zpěvák na sociálních sítích prozradil, že chystají rozvod a navíc se ve svých komentářích obul i do své ženy. Ta se snažila celou situaci urovnat. Místo toho se ale dočkala hádky a neubránila se slzám.

Hádky, stres a slzy. Tak v poslední době vypadá vztah zpěváka Kanyeho Westa a jeho manželky Kim Kardashian (39). Ti se do sebe začali navážet i na sociálních sítích poté, co se Kanye během jeho prezidentské kampaně rozplakal. Svěřil se totiž, že v minulosti společně plánovali potrat jejich první dcery.

Od té doby je pár jako na horské dráze a kandidát na prezidenta se nebál oznámit všem svým sledujícím, že několik let plánují rozvod. Právě kvůli pokračujícím sporům se Kanye odebral na ranč v Wyomingu. Kim se však po týdnech snažila svého muže kontaktovat a setkala se s ním proto tváří v tvář v autě. Situace se však vyhrotila natolik, že Kim neudržela své emoce na uzdě a propukla v hysterický pláč.

O problémech v manželství se Kim zmínila krátce poté, co se do ní pustil Kanye na sociálních sítích. Upozornila také na to, že rapper bojuje s bipolární poruchou. Později však Kanye veřejně žádal svou ženu o odpuštění. Ta se ale v poslední době jen snaží své čtyři děti distancovat od jejich hádek.

Související články

Další články