Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se doslova ZBLÁZNILA: Do ulic vyšla jako sněhobílé SUMO a neposedná BRADAVKA vykoukla na svět!

Tohle nebyla dobrá volba oblečení!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 32 fotografií
Kim Kardashian zvolila na oběd v Calabasas příliš velký dekolt, který bohužel neuhlídala, a ukázala světu svoji neposednou bradavku. Nutno ale podotknout, že na svoji obědovou procházku nezvolila příliš šťastný oděv. Vypadala jako panáček Michelin křížený se sněhovou pusinkou.

Kim Kardashian (36) se rozhodla, že vyrazí do ulic a skočí si na oběd. Bohužel, nějakým zvláštním nedorozuměním si na sebe oblékla naprosto prapodivný outfit. Sněhobílé oblečení Kim přidalo tak sto kilo a celkově vypadala jako gigantická sněhová pusinka.

Aby toho nebylo málo, tak si Kim nezvládla uhlídat svůj dekolt a světu vystavila svoji neposednou bradavku, která se jí drala z korzetu ven. Tahle americká hvězdička zkrátka moc dobře ví, jak a kdy na sebe strhnout všechnu pozornost.

Ať si lidé myslí o Kim Kardashian cokoliv, jedno se jí musí nechat. Když tahle holka chce, aby o ní nebylo absolutně slyšet, tak o ní také neslyšíte. Ale když se do toho opře a je přesvědčena o tom, že všechnu pozornost si zaslouží právě ona, tak se jí to také podaří.

Související články

Další články