Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian se chtěla pochlubit sexy selfíčkem: Zapomněla na dvě lajny kokainu na stole

Kim a její snídaně.
Zdroj: Snapchat
+ Dalších 12 fotografií
Kim Kardashian je profesionální celebrita, a to není jednoduché. Denně musí sdílet svůj život s fanoušky, fotit si sexy fotky, dělat reklamu, cvičit, chodit na kosmetiku, večer na večírky, podnikat a starat se o dvě děti. Není divu, že potřebuje po ránu trochu nakopnout.

Kim Kardashian (36) chtěla ráno poslat fanouškům romantickou fotku na Snapchatu, na které bude vypadat jako víla. Květiny ve vlasech a toužebný pohled. Jenomže lidé si všimli něčeho jiného. A to dvou bílých lajn na stolečku nápadně připomínajících kokain.

Kim asi doplňuje energii i jinak, než jenom zdravými smoothies a saláty. Slavná celebrita se proti takovému obvinění ostře ohradila, ale přišla s dost chatrnou historkou.

„S takovými pomluvami nechci mít co do činění, takže to utnu rovnou. Je to cukřík z obchodu Dylan's Candy Bar,“ napsala na svůj Instagram, přičemž naráží na řetězec se sladkostmi.

Buď je to naprosto geniálně zmáknutá reklama na výše uvedený obchod se sladkostmi, nebo se Kim potřebovala ráno pořádně nabudit a pak se pokoušela chabě skrýt stopy.

Související články

Další články