Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Kim Kardashian puká vzteky: Kanye West začal randit s krásnou o 20 let mladší modelkou

Kim Kardashian a Kanye West prochází rozvodem.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Nový vztah

Influencerka a podnikatelka Kim Kardashian (41) se rozvádí se svým dlouholetým partnerem, raperem Kanye Westem (44). Zdá se, že ten si však rychle našel náhradu a začal se vídat s krásnou modelkou Vinetrií (22), která je o dvacet let mladší. Informoval o tom web Page Six.

Raper Kanye West randí s modelkou Vinetrií, jak informoval web Page Six. Pár se má vídat již delší dobu, ale na veřejnosti se spolu poprvé objevili během tohoto víkendu. Navštívili basketbalový zápas v Minneapolis.

Krásná modelka Vinetria je o dvacet let mladší než raper. Zastupuje jí agentura Public Image Management a na svém Instagramu má více než tři sta tisíc sledujících.

Jak to je mezi Kim a Kanyem?

Dvojice byla vyfotografována, jak si užívá basketbalové utkání, a bylo vidět, že se k sobě velmi mají. Rozvod Kanyeho a Kim však stále trvá a nedávno měl Kanye dokonce oslovit Kim v přítomném čase jako „moje žena”. V jednom z televizních rozhovorů se také nechal slyšet, že jejich děti chtějí, aby byli spolu, a on to chce také. Nikdo tak doopravdy neví, jak to vlastně mezi těmi dvěma je.

Ani Kim nezahálí

Jedná se o druhý veřejný románek od té doby, kdy v únoru letošního roku podala Kim Kardashian žádost o rozvod. Stalo se tak po sedmi letech manželství a čtyřech společných dětech, jimiž jsou North (8), Saint (5), Chicago (3) a Psalm (2).

Po rozchodu Kanye krátce chodil s krásnou modelkou Irinou Shayk (35), ačkoli zdroje tvrdily, že byli jen přátelé, kteří se dlouho znali. Kim Kardashian však také nezahálí a v poslední době se mluví o tom, že by měla randit s hercem Petem Davidsonem.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy