Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian prozradila, že její dcera během focení pro Vogue začala močit na Kanyeho. A řekla ještě víc

Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz, archiv, koláž eXtra.cz

Kim Kardashian (33) se dostala na titulku Vogue a má z toho pocit, jako by Hanka Mašlíková (31) s Michalem Kadlecem (29) nafotili titulku české Elle. Kardashian v nedávném rozhovoru prozradila, že se během focení stala jejímu snoubenci Kanye Westovi malá nehoda.

„Když jsme fotili rodinné foto na gauči, North během tohoto záběru Kanyeho počůrala,“ řekla Kim v pořadu Late Night moderátorovi Sethu Meyersovi. Drsný rapper ale nedal nic najevo a během toho, co po něm proudila teplá moč jeho devítiměsíční dcery, pózoval světově uznávané fotografce Annie Leibovitz.

Být na titulce nejprestižnějšího módního magazínu si Kim přála už dlouhou dobu. Když média uveřejnila hotovou titulku, objevilo se neuvěřitelné množství negativních reakcí lidí, kteří nechápou, jak je možné, aby hvězdička z reality show dostala takovou příležitost. Kardashian je teď na vrcholu blaha, a jak je jinak zvyklá chlubit se každou maličkostí, kolem focení dělala manévry, jakoby šlo o tajnou misi KGB. „Focení bylo tak přísně tajné, že o něm nevěděly ani moje sestry. Protože se fotilo i v našem domě, musela jsem si vymyslet, že to je dárek pro Kayneho,“ dodala hvězdička s nejpropagova­nějším zadkem na světě.

Související články

Další články