Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian poprvé ukázala dceru. Na VIDEU, kde rodí její sestra!

+ Dalších 16 fotografií
Svět obletěla novinka, že Kylie Jenner (20) porodila. Na svém kanálu YouTube zveřejnila video, které dojme snad každého. Dvacetiletá hvězdička v něm ukazuje cestu od zjištění těhotenství až po porod. To ale není všechno. Ve videu se objevuje i další členka slavného klanu, její nevlastní sestra Kim Kardashian (37), která v něm poprvé ukazuje dceru Chicago.

Kylie Jenner přivedla na svět svého prvního potomka. Dojemné video, které popisuje její cestu až na porodní sál, nezapomněla zveřejnit na YouTube. Celých jedenáct minut můžeme nahlížet do soukromí slavného klanu, kde lze zahlédnout i její o něco slavnější sestru Kim Kardashian (37), která zde poprvé ukazuje svoji dceru Chicago, již má s Kanye Westem.

Chicago se narodila 15. ledna a odnosila ji náhradní matka, proto na těle Kim nejsou stopy po porodu. „Kim se na videu na svůj nový přírůstek kouká s velkou láskou a hrdostí, než ho dá pochovat Kylie. Je bez debat, že starší sestra poučila Kylie o výchově,“ píše Dailymail Je totiž zkušenou matkou. Chicago je již její třetí dítě.

Související články

Další články