Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian po pěti letech zveřejnila TAJNÉ fotky ze zákulisí svatby s Kanyem

+ Dalších 39 fotografií
Foto uvnitř
Kim Kardashian (38) s manželem Kanyem Westem (41) slaví už páté výročí svatby. Tento stabilní pár si za pět let stihl pořídit čtyři děti a zamilovaní jsou stále. Jednalo se tenkrát o jednu z nejdražších svateb v historii - vyšla je na 360 milionů. K příležitosti pěti let od svatby zveřejnila Kim fotky ze zákulisí, které doteď nikdo neviděl.

Velkolepý obřad se v roce 2014 odehrával na hradě ze 16. století Forte di Belvedere v italské Florencii. Den předtím popíjeli s rodinou a přáteli v zámečku, který jim zapůjčil sám návrhář Valentino. A aby toho nebylo málo, Kim (38) s Kanyem měli na svatbě speciální personál, který byl oblečen do tematických kostýmů, jako například mušketýr či Marie Antoinetta.

Líbanky pak strávili v irském pětihvězdičkovém hotelovém komplexu. Hotel byl obklopený klidem a novomanžele obsluhovaly pokojské v infantilních černobílých oblečcích, jaké známe pouze z filmů. Celá tato svatební akce je vyšla na astronomických 40 milionů dolarů.

Kromě pátého výročí se manželé nyní radují i ze čtvrtého miminka. Po dceři Chicago (1) se jim tentokrát narodil syn Psalm. Znovu ho odnosila náhradní matka. Na miminko doma čekali další dva sourozenci – dcera North (5) a syn Saint (3).

Podívejte se do naší galerie na utajované snímky ze svatby těchto slavných čtyřnásobných rodičů.

Mohlo by vás zajímat

Další články