Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian nezůstala sama moc dlouho: Oficiálně randí se zajíčkem!

Kim Kardashian má nový vztah.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Nový vztah

Hvězda reality show Kim Kardashian (41) oficiálně randí s hercem a komikem Petem Davidsonem (28). Informaci potvrdil web Daily Mail.

A je to oficiální. Hvězda reality show Keeping Up With The Kardashians Kim tvoří pár s hercem a hvezdou televizní show Saturday Night Live Petem Davidsonem, jak informoval Daily Mail.

Pár byl na veřejnosti poprvé spatřen, jak se drží za ruce v zábavním parku Knott’s Scary Farm v jižní Kalifornii dne 29. října letošního roku. Krátce předtím se během skeče v rámci Saturday Night Live dvojice políbila. Herec měl následně pozvat Kim na soukromou večeři a od té doby spolu byli k vidění stále častěji.

Mají k sobě velmi blízko

„Hodně se usmívali a vypadali, že k sobě mají opravdu blízko,” nechal se slyšet jeden jejich blízký zdroj. Tuto středu byli navíc Kim s Petem viděni, jak se drží za ruce a v kalifornském Palm Spring oslavují jeho narozeniny.

Jedná se o první veřejný vztah, který Kim zažívá od doby, co letos v únoru podala žádost o rozvod s raperem Kanye Westem (44). Ten se zase začal vídat s o hodně mladší modelkou Vinetrií (22). Kim s Kanyem spolu mají čtyři děti.

Související články

Další články