Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian na pokraji zoufalství! Proč si nechá dobrovolně rozřezat tělo?

Nechá si Kimi dobrovolně řezat do vaginy?
+ Dalších 22 fotografií
Kim Kardashian je opravdu rodinný typ! Se svým manželem, pološíleným rapperem Kanyem Westem má již dvě děti. I přes problémy, které jí tyto dva porody způsobily, však zoufale touží po dalším potomkovi. Lékaři jí striktně nedoporučují další těhotenství, mohlo by pro ni mít dokonce fatální následky. Kim ovšem vypadá, že je přesvědčená.

Kim (36) měla v těhotenství vždy nějaké potíže. V obou případech pro ni byl problém vůbec otěhotnět. Při druhém těhotenství se však objevily i mnohem závažnější potíže. Srůstala jí totiž placenta k děložní stěně. Vysoké riziko v tomto případě hrozí jak u porodu, tak po něm. Lékaři jí již tehdy důrazně nedoporučili další těhotenství.

Kim však pochází z velké rodiny a chce, aby i její děti vyrůstaly s více sourozenci. Zvažuje tedy operaci dělohy. Ta by nejprve musela být vyčištěna, aby Kimi mohla vůbec otěhotnět. „Mít další dítě přirozenou cestou bude určitě těžké, prošla jsem si vážně peklem s mým posledním těhotenstvím. Lékaři mi další dítě nedoporučují. Tahle operace je poslední šance, jak mohu mít dítě přirozeně,“ svěřila se Kim pro Cosmopolitan.

I tak pro ni bude další těhotenství velkým riskem, kdyby totiž placenta srostla jen o něco hlouběji, musela by jí být odstraněna děloha. Kim je i přesto připravena takový risk podstoupit, aby mohla mít další vlastní dítě!

Mohlo by vás zajímat

Další články