Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian a Kanye West ukázali novorozeného syna: Chlapečkovi dali podivné jméno

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Kim Kardashian (38) a Kanye West (41) se pochlubili novým přírůstkem do rodiny. Synka jim porodila náhradní matka a hollywoodské hrdličky se tak stali čtyřnásobnými rodiči. O Kim a Kanyem je známo, že své děti pojmenovávají poněkud neobvyklými jmény. K dětem se jmény Saint, North a Chicago nyní přibyl chlapeček jménem Psalm.

Kim Kardashian se fotkou novorozeného synka pochlubila na svém Instagramu, kam umístila snímek zprávy od Kanye Westa. Ten jí poslal fotku malého Psalma a napsal jí, že jí přeje vše nejlepší ke dni matek. „S příchodem našeho čtvrtého miminka je naše štěstí nezměrné. Máme vše, co potřebujeme,“ napsal Kanye své ženě.

Jméno Psalm znamená v překladu do češtiny žalm. Jméno je ovšem především hebrejského původu a doslova znamená píseň. Možná i proto, že Kanye je hudebník, se slavný páreček rozhodl svého syna pojmenovat takto.

Kim a Kanye své první tři děti pojmenovali Saint, North a Chicago. Všem tedy bylo jasné, že i čtvrté děťátko dostane velmi neobvyklé jméno, tohle ale nikdo určitě nečekal.

Související články

Další články