Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian a Kanye West slaví: Narodilo se jim třetí dítě! Dostalo opět bizarní jméno?

Kim Kardashian je potřetí matkou.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Kim Kardashian (37) a manžel Kanye West (40) už dlouhou dobu toužili po třetím dítěti. Bohužel zdravotní komplikace Kim nedovolovaly, aby byla potřetí těhotná. Proto se pár rozhodl využít možnost náhradního mateřství. V současné době se mohou oba radovat, protože na svět přišla holčička. Jaké jméno jí vymyslí?

Kim Kardashian (37) a Kanye West mohou slavit. Náhradní matka jim totiž porodila holčičku. Kim sdílela radostnou událost na svých webových stránkách. Oblíbená reality show hvězdička si hodně dlouho přála mít třetí dítě.

Bohužel u dvou předchozích porodů měla vážné komplikace, které jí zabránily otěhotnět potřetí. Proto si zaplatila náhradní matku, a ta porodila krásnou holčičku. Informoval o tom portál cnn.com.

„Jsme neuvěřitelně vděčni naší náhradnici, která splnila naše sny. Dala nám největší dar, který mohla. Díky báječným doktorům a sestrám za jejich speciální péči,“ napsala Kim. Kanye a Kim spolu mají už dvě děti, dcerku North (4) i syna Sainta (2).

K nim tedy přibude sestřička, na jejíž jméno jsou všichni zvědavi. Zatím totiž nebylo zveřejněno. Některé by zajímalo, jestli to bude podobný bizár, jako u jejích sourozenců.

Související články

Další články