Život na výsluní není holt zadarmo, každou chvíli vás chce někdo kousnout do zadku nebo vám ukrást diamantové náušnice, nebo vám z toho všeho prostě hrábne. Jeden z nejslavnějších a taky nejujetějších párů světa to letos opravdu neměl lehké.

Kim (36) se starala o jejich dvě děti, z nichž jedno bylo novorozeně, v Paříži navíc čelila útoku zloděje, který ji přepadl přímo v jejím hotelovém pokoji. Kim se naštěstí nic nestalo, ale byla traumatizována.

Její manžel oproti tomu natočil super kontroverzní videoklip k písni Famous, v několika pořadech se trochu ztrapnil, když se prohlásil za Ježíše, a pak to dovršil tím, že se na předávání cen MTV opřel do Jay Zeeho a Beyoncé. Kanye, Kanye, to se přeci nedělá. Jay Z se trochu naštval a doporučil Kanyemu, že by se měl jít léčit. Ten to vzal vážně a hned druhý den zrušil svoje turné a nechal se hospitalizovat. Kanye nám jednoduše trochu vyhořel, ale my se vůbec nedivíme. Život asi není sranda, když jste Ježíš.

Jeho manželka mu stojí pevně po boku a po celou dobu léčení ho plně podporovala. Kanye už je doma asi týden a včera oslavili první narozeniny jejich druhého potomka. Poté pár oznámil, že si vezme do konce roku volno. Hádáme, že si to mohou dovolit.

Co to znamená ve světě Kim/Kanye, když si berete volno? Údajně nebudou žádné večírky, žádné koncerty ani vystupování na veřejnosti. Potřebují se zaměřit jeden na druhého a na rodinu. Natáčení pořadu Keeping up with the Kardashians pozastaveno nebylo, ale zatím se neví, jak moc v něm teď pár bude participovat. Nebylo ani uvedeno, jestli pár bude kompletně offline, nebo zůstane aktivní na sociálních sítích. Tak vám do nového roku přejeme, abyste si pěkně odpočinuli a mohli nás zase pěkně bavit svými eskapádami.