Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian a její největší Instagramový fail! Uhodnete, které fotky nejvíce lituje a proč?

Která fotka je podle Kim její největší propadák?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Pokud používáte Instagram na denní bázi a máte na stovky, dokonce tisíce příspěvků, možná vás občas napadne, že některé sdílené fotky nebyly úplně z nejšťastnějších. Stejný pocit má i hvězda Kim Kardashian, která byla nedávno hostem YouTube beauty vloggera Patricka Starrr a svěřila se mu, která její fotka ji v noci budí ze spaní.

Kimi za svůj největší instagramový fail považuje to, že sdílela fotku zásnubního prstenu, když jí ho tehdy Kanye navlékl. Obří diamant se na černobílé fotce z baseballového stadionu vyjímá, ale Kimi to nepovažuje za nejmoudřejší post.

Zasvěcení by možná chápali, že Kim svého rozhodnutí lituje především proto, že jí byl právě tento diamantový prsten odcizen během loupeže v Paříži. Sama poté několikrát varovala celebrity, že by se na sociálních sítích neměly chlubit svými šperky, protože se tak vystavují nebezpečí loupežného přepadení.

Pokud si ovšem myslíte, že toto byl důvod lítosti nad fotkou, asi neznáte Kim Kardashian dost dobře. „Když jsem se zasnoubila, měla jsem ty nejkratší nehty v historii. Prsten by vypadal mnohem, mnohem lépe, kdybych měla dlouhé nehty a pořádnou manikúru,“ přiznala. Tak to vidíte, každý má nějakou tu fotku, za kterou se na Instáči stydí.

Související články

Další články